Drobečková navigace

Úvod > Naše služby

Se dřevem si rozumíme 

Zabýváme se především zakázkovou výrobou nábytku. Mezi časté realizace však také patří schodiště, dveře, okna, zkušenosti máme i se zhotovením zahradních staveb a pergol. Ke každé zakázce přistupujeme s maximální pečlivostí a vždy se snažíme najít vyvážený poměr mezi krásným vzhledem a funkčností. Kvalitní nábytek musí splňovat řadu podmínek. Základním předpokladem pro dlouhou životnost a dokonalý vzhled je dobrý výběr základního materiálu.

Můžeme vám nabídnout veškeré dřeviny ve vysoké kvalitě společně s kombinací s dalšími materiály jako je sklo, kov. V naší provozovně vám ukážeme jednotlivé barvy a vzory dřeva, možné varianty zpracování i finální osazení kováním. Práce se dřevem je nejen naším povoláním, ale také velkým koníčkem. Věříme, že práce odváděná s chutí se odráží na výsledku a přináší radost a spokojenost i našim zákazníkům.

Naše služby

3D Návrh interiérů

Pomůžeme vám najít přesnou podobu nábytku i vybavení interiéru. Zhotovíme pro vás 3D návrhy pro lepší práci s využitím prostoru, sladění stylu i praktického využití.

nov.jpg

1613551288609.jpg

Kuchyně na míru

Vyrobíme kuchyňský nábytek pro jakýkoli prostor. Najdeme pro vás ideální řešení s dostatkem úložných i odkládacích ploch, pracujeme se zajímavými kombinacemi materiálů i barev.

Vestavěné skříně

Vyřešíme za vás dostatek úložného prostoru. Vestavěným skříním dáme elegantní podobu a řadu praktických doplnění zevnitř. Skříně přehledně pojmou oblečení i vybavení pro celý rok.

20220311_103041.jpg

IMAG1684.jpg

Zábradlí a Schody

Zajistíme pro vás krásný a bezpečný přechod mezi jednotlivými patry vašeho domu. Zábradlí zhotovíme podle vašich představ a v souladu se snadnou údržbou a bezpečným provozem.